Býci květen 2010
S nadšením hledíte do budoucnosti. Jste spravedliví a daří se vám. Víte, že kolik ze sebe vydáte, tolik se vám minimálně vrátí. Začátek května bude ukázkový. Býčí stálost vás nutí k šetrnosti a vy máte z čeho šetřit. Závěrem dojde k náhlému ukončení situace, kterou jste i takto očekávali. Obrátíte se ke svým snům a představám, jak si uspořádat další život v bohatství a hlavně ve vzájemné láskyplnosti.

Blíženci květen 2010
Daří se vám a vy vidíte před sebou skvělé dny a týdny. Rozdáváte pozitivní energii a usmíváte se na okolí. Nebudete tolik utrácet, ale to vám bude dělat dobře, protože co je doma, to se počítá. Příležitosti přicházejí a vy je umíte využít. Koncem měsíce přijde spravedlivé rozhodnutí. Tento verdikt přijmete a zachováte se tak, jak bude nutné. Přesto zůstanete sami sebou.

Raci květen 2010
Dařilo se vám a vy si svůj klid užíváte s tím, že vás nikdo do ničeho nenutí. Hudba a umění vás naplňují hlavně vnitřním bohatstvím. Kolem poloviny měsíce půjde do tuhého. Můžete přijít o něco z majetku nebo o dobrém mínění sebe sama.
Bude to pro vás vzrušující doba, a jestliže toto poznání, toto nově objevené moudře přijmete, stanete se vítězem. Přitom se zamyslete nad rozdílem vítězství, která přicházejí sama a vítězství, která si vynutíme cíleně. Přátelé vám budou nablízku.

Lvi květen 2010
Poprali jste se s problémy sportovně, ale i tak jste nuceni z něčeho na čem vám záleželo odstoupit. I začátek měsíce hovoří, že je nutné udělat rozhodnutí a jít s novým pohledem a možnostmi dál. Je pravděpodobné, že budete více cestovat a stejně tak neustále zvažovat pro a proti. Přestože se během května naskytnou příznivé náhody, zůstanete tvrdohlavě nepružní a nekompromisní. Když si to nakonec uvědomíte, setrváte v ústraní, neangažovaní bez názoru.

Panny  květen 2010
Objevili jste příležitosti a zdá se, že je vše rozjeté a v plném proudu. Nepříznivé situace a záležitosti, kde musíte jít do hloubky jsou pro vás výzvou a to si vychutnáváte. I tak nenasloucháte vždy dobrým rádcům a svéhlavě jejich pomoc a rady zastřelíte. Okolí vás vyzývá, a vy hozené rukavice zvednete. Konec května je pro vás velmi dobrý, a jestliže dáte i na intuici, připravujete si skvělou budoucnost.

Váhy květen 2010
Asi vše nedopadlo ve váš prospěch. Jsou záležitosti, do kterých jste se museli nutit. Přišli jste na to, že se s tímto postojem také můžete rozloučit. To se vám v květnu vyplatí, i když kolem poloviny měsíce se opět budete muset za doprovodu zklamání, od něčeho oprostit. Naleznete pak svou rovnováhu a zbytek jarního měsíce bude už jenom příjemný, krásný, vlídný, ale i nažhavený k dalším výzvám.

Štíři květen 2010
Vaše uzavřenost by měla v květnu dojít obratu. Lidé se s vámi chtějí stýkat, na vás záleží, jak zhodnotíte s kým ano a s kým už ne. Takže se hned v první třetině odpoutáte od jistých lidí či povinností. Do konce měsíce se budete pohybovat v takových různě zaměřených davech, že jich budete přesyceni a možná přehlédnete i jejich náklonnost k vám. Květen jistě zhodnotíte pozitivně.

Střelci květen 2010
Začátek měsíce vypadá spravedlivě a dobře. Přijdou nabídky, slunce svítí jenom vám. Lidé si vás budou žádat a vy si to vychutnáte. V druhé třetině května se angažujete již méně. Jen v nutných případech. Nebojte se dát najevo, jak vám je, když se vás něco dotkne. Závěr měsíce bude opět v pohodě, přesto se po zkušenostech před několika dny stáhnete do ústraní a vychutnáte si ten klid. Můžete se rozhodnout sami za sebe a to je vaše výhoda.

Kozorozi květen 2010
Duben je za vámi a můžete si gratulovat, že jste prošli se ctí. Máte opět spoustu představ, co všechno byste mohli stihnout v dalším měsíci. Chcete dosáhnout to co je hodnotné a trvalé. Většinou měsíce se vám to povede a bude i oslava s někým z rodiny nebo s někým, kdo je vám velmi blízký. Máte co oslavovat, ale pozor na vyčerpání. Budete finančně zabezpečení, tak nezapomeňte koncem měsíce odpočívat. A při tom nicnedělání přijdete na další možnosti, jak se obohatit.

Vodnáři květen 2010
Jste pracovití a tato dennodenní činnost vám nesla a dál ponese výdělky, ale i uspokojení. V květnu začnete dobře a bez nějakých větších výkyvů pojedete vpřed. Koncem měsíce vám bude někdo láskyplně nakloněn, jistě si při nejmenším příjemně popovídáte. Nic si nebudete dlužni a můžete si být jisti, že i do budoucna to bude příznivá tvůrčí kombinace.

Ryby květen 2010
Jakoby jste byli začátkem měsíce zakletí. Zklamání a výměna názorů vás může znejistit a případný slovní útok nenecháte bez odplaty. Až během druhého týdne měsíce se začne dařit a to velmi štědře. Využijte informací a dohod a dobře se vám povede. Také vaše vlastní nápady obrátíte ve zlato. Nezapomeňte na trpělivost. Vše chce svůj čas.

Věštírna Květy Fialové

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here