Býk – listopad 2010
Posíleni zvládnutím všech úkolů v říjnu jdete rozněžněni do dalšího měsíce. Hned zpočátku vás probudí tvrdá realita. Budete muset pustit nějakou finanční částku nebo přivřít peněženku, ale v polovině listopadu se opět vzpamatujete a sílu budete nasávat v citové oblasti. Přesto vás okolnosti v posledním týdnu měsíce donutí vrátit se na zem. Buď si to nekompromisně a nemilosrdně vyřídíte nebo se vytratíte bez boje po anglicku.

Blíženec – listopad 2010
V minulém měsíci jste se chovali kreativně a soběstačně a zajistili si na listopad jistoty a dobré zázemí. Celý měsíc se na vás budou chtít aktivity, ale vy jakoby jste s ničím nechtěli nic mít. Jestliže v polovině měsíce budete muset projevit trpělivost, raději vše utnete, než vyčkávat. Na přátelskou pomoc vůbec nezareagujete. Přesto si dál půjdete svou vlastní cestou. Starého psa novým kouskům nenaučíš.

Rak – listopad 2010
Říjen nabízel příležitosti, listopad vyprovokuje vaše račí nálady.  Když budete moci v první třetině měsíce začít novou technologii, příp. akci, okamžitě ji zavrhnete. A tak se okolí od vás odkloní. Pak vy zase naopak budete aktivní, protože vás pesimismus přejde, ale okolí to nemusí už zajímat. Závěrem měsíce se uzavřete do své ulity a dlouho se vám z ní nebude chtít vylézt.

Lev – listopad 2010
Jste stále ve formě a v listopadu nezapomínáte na realitu. Nabídka nových příležitostí a dobrodružství se vám bude líbit. I vaše moudrost bude vyzvána a vy zazáříte. Koncem měsíce se od vás bude chtít odvaha a podnikavost. Snad znaveni hektičností listopadu, tuto výzvu necháte promarněnou. Raději zajdete do sauny či za dobrou muzikou.

Panna – listopad 2010
Jste od října povzneseni úspěchem a okolí vás může vnímat jako posedlé ďáblem. V první třetině listopadu musíte ostatní přesvědčit, že tomu tak není a v druhé třetině se všem dobře povede. Bude snad i láskyplné pozvání. Závěrem se naskytne příležitost, kterou můžete využít díky svým přednostem a výhodou, kterou máte nad konkurencí. Vaše sebejistota i přizpůsobivost vám přidává na zodpovědnosti ve svém konání.

Váhy – listopad 2010
Říjen jste vnímali jednou dole jednou nahoře. Jste tedy opatrní a nejistí. Přesto vám bude návod na rovnováhu, pro vás tak důležitou, navrhnutý. Zareagujete okamžitě. Ukončíte momentální činnost a přešlápnete. Přinese vám to peníze, ale vám bude víc záležet na přátelství a na tom, že se budete moci otevřít více lidem, kterých si vážíte. Závěr listopadu bude v pohodě.

Štír – listopad 2010
Ucítili jste nový vítr. Snad milá zpráva vás citově polichotila. Realita ale říká, buďte opatrní a vy se podle toho zařídíte. Polovina listopadu bude spravedlivá a vy nebudete mít stání. Zchladí vás tak trochu pochlebování a pochvaly. Nebudete vědět, co si máte skutečně myslet. Na jedné straně vám to bude dělat dobře a na straně druhé – nejste tak naivní. Komunikujte.

Střelec – listopad 2010
Z října jste vešli do listopadu zapálení a očekáváte příležitosti, dokonce aniž byste hnuli prstem. Nic takového. Až v druhé třetině měsíce vám to dá okolí víc znát. Vy se sice vzpamatujete, ale dobré náhody se do konce měsíce už moc neobjeví. A tak vám nezbude než projevit trpělivost a čekat. Co takhle zaměřit se na radost z lásky a na vnitřní bohatství?

Kozoroh – listopad 2010
V říjnu vám přálo štěstí. Realitu jste vnímali a dostali z ní, co šlo. Ještě v listopadu jdete na zteč. Hned začátkem měsíce půjde vše mírněji, rovnovážně a přiměřeně okolnostem. Vše půjde samo a úžasně. Až na konci měsíce se budete zdát vyčerpaní a bude nutné si odpočinout. Možná i zamarodíte.

Vodnář – listopad 2010
Příležitosti v říjnu byly a vy jste si užívali hojnosti jak materiální, tak citové. V listopadu, zvláště v první dekádě, se tak nezadaří. Uprostřed měsíce se vše sice srovná a vy se dívat do budoucnosti, ale pozor na chřipky a jiná omezení (např. odebrání řidičáku), která mohou vaši činnost zbrzdit.

Ryby – listopad 2010
Nepříznivost, která vás v říjnu potkala, budete chtít v tomto měsíci „rozdýchat“. Budete pozváni na jednání, které vám nebude příjemné. Klid najdete až v druhé dekádě listopadu. Přesto se budete muset se žalem v srdci od něčeho odloučit. Závěrem měsíce vám bude nabídnuta ochranná ruka či rámě, o které se můžete opřít. Budoucnost vám nabízí bohatství, které ale vy sami musíte objevit

Marie Gita Gabrielli – Věštírna Květy Fialové

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here