Býk – prosinec 2010
Listopad jste zvládli a tak bez předsudků jdete vstříc prosinci. Začátkem měsíce přijde zpráva, ze které nebudete mít úplně radost, přesto se postavíte čelem. Když bude nátlak na vaše pracovní vytížení i v druhé třetině měsíce, pokusíte se na uzurpátora – zaměstnavatele – zadupat. Konec roku bude úžasný, v kruhu rodinném či s někým, kdo vás má rád. Ještě že tak.

Blíženec – prosinec 2010
V listopadu jste využili svých výhod a posilněni osobním kouzlem vstupujete do posledního měsíce roku. V první polovině prosince se budete muset vypořádat s nečestností druhých. Budete opatrní a nedáte nikomu nic, pokud si to nezasloužil. Druhá polovina bude o užívání si a nicnedělání. Stane se z vás epikurejec, že vás to bude mrzet. Pozor, všeho moc škodí.

Rak – prosinec 2010
Po měsíci listopadu se cítíte zajištěni a opět ve formě. Ať se po vás bude chtít v prosinci cokoli a to i to, co by se vám nemuselo líbit nebo by se vás mohlo dotknout, nenecháte hněvem cloumat váš majestát a za každou cenu se budete snažit být dobře naladěni a v pohodě. Budete pro ostatní vzorem lásky, obětování se a pozornosti. Děláte dobře.

Lev – prosinec 2010
V listopadu jste přišli na to, že je třeba se otevřít novým dobrodružstvím. První třetina prosince bude na hraně. Někdo se vás bude snažit přemluvit k něčemu, co se vám příčí, či úskočně obelhat, případně uplatit či okrást. Nedáte se, i když vás to rozhodí. V druhé třetině měsíce byste mohli přijít k penězům, které jistě dáte na účet. Jestli to bude váš účet nebo lichváře, to je na vás. Závět roku oslavíte pohodově a budete se těšit na vše nové v dalším roce.

Panna – prosinec 2010
Některá z vašich přesvědčení vzala v listopadu za své. To se nepříjemně projeví i začátkem prosince. V druhé třetině měsíce ale bude již vše pořádku. Realita a logika vás činí jistými a pracovitost ruku v ruce s trpělivostí přinese trvalé plody koncem měsíce. Závěr roku bude víc o jistotách budoucnosti než o láskyplném nicnedělání a užívání.

Váhy – prosinec 2010
Nakonec jste listopad zvládli mírumilovně a s přátelskostí. Do prosince si nesete zkušenosti a při nepříjemném střetu a výměně názorů počátkem měsíce zůstanete nestranní a bez zášti. Budou vám nastíněny možnosti, které vám pomohou hledět s jistotou do budoucnosti, a vy ji zužitkujete. Koncem roku se naplní vaše peněženka a vaše duše se pozvedne. Využijte výhod, které máte, čekají vás mnohá dobrodružství.

Štír – prosinec 2010
V listopadu se vám dostalo láskyplné náklonnosti, ale v prosinci a to hned začátkem, se budete muset s něčím rozloučit. Nebude to lehké, ale zvládnete to. V polovině měsíce se bude zdát všechno jak na houpačce a tak i když se vše zklidní, vy budete velmi opatrní a hlavně šetrní. Víte, že po Novém roce opět přijdou nová a nová vydání a že život je tvrdý kapitalismus.

Střelec – prosinec 2010
Listopad byl výzvou, ale vaše přednosti vám pomohli jej využít se ctí. I když máte okolo sebe dobré lidi, začátek prosince bude vyčerpávající. V druhé třetině vám přijde vhod nějaký příjemný zážitek, který byste si měli vychutnat, ale vy budete spíše rozpačití. V závěru roku očekávejte zvraty ve vašich plánech. Nechte všechno osudu. Buďte láskyplní, těšte se na nový rok. Předvede se ve skvělých barvách.

Kozoroh – prosinec 2010
Měsíc listopad vám zajistil trvalé hodnoty a jistoty do budoucna. Tak tomu bude i v prvních dvou třetinách prosince. Posledních deset dní vám asi nebude nejlépe, i když závěr roku si užijete s milovanou osobou. Začnete možná až příliš polemizovat o životě a mentální mysl předvede vaši logiku. Tím nakazíte i okolí, kterému se to moc líbit nebude. A tak si rozpomenete, že na každém životě má z poloviny zastoupení také pocity, šestý smysl a především soucit a láska.

Vodnář – prosinec 2010
Objevili jste s listopadu recept na úspěch a ten vás nemine. Od začátku prosince se cítíte ve své kůži, a ostatní vám mohou až závidět, jak se vše daří. I v lásce uspějete, neboť umíte vyzdvihnout své přednosti, naopak dokážete skrýt vaše slabiny. Konec roku bude trochu hektický a vám se malinko podlomí kolena. Víte, že co vás nezahubí, to vás posílí a  proto se nebojíte nepříjemnostem podívat přímo do očí.

Ryby – prosinec 2010
Cítíte se z listopadu přetíženi. Snad vám někdo pomohl. V prosinci to bude už jiné kafe. Užívejte si hlavně náklonnosti ostatních. Potřebujete si tak trochu orazit a užít si všeho co se nabízí. V první dekádě měsíce se budete muset ještě samostatně rozmyslet, jak dál, ale pak už si nechte také konečně pomoci a hledejte, co byste ještě mohli v životě dokázat a uskutečnit. Závěr roku bude dobrý a můžete očekávat i osvěžující znovu nadechnutí po Novém roce.

Marie Gita Gabrielli – Věštírna Květy Fialové

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here