Býk – říjen 2010
Září se vám povedlo a s tím i vstupujete do dalšího měsíce. Víte co je vaší povinností a okolí je vám otevřeno. I v říjnu uspějete, akorát v druhé třetině měsíce se budete muset s něčím rozloučit. Třeba to bude jenom váš miláček – auto. Ale chápete, že to je nutné, neboť v garáži máte jenom jedno místo a to čeká na to nové přibližovalo. Závěr měsíce zvládnete se zaujetím na jedničku.

Blíženec – říjen 2010
Minulý měsíc byl náročný na jednání a vaše strategie nebyla vždy úplně dokonalá. Byly záležitosti, které se vás citově dotýkaly, ale zvládli jste to. Říjen berte trochu s nadhledem. Nechte si pomoci od třetí osoby – ať je to partner nebo právník, sami poznáte, že se všechno lépe zvládá. Koncem měsíce se od vás bude chtít aktivita a vy s vaší představivostí a organizačním talentem vše dotáhnete. Nakloníte si tím pozitivně i okolí.

Rak – říjen 2010
Září splnilo očekávání a vy jste nabití vnitřní silou a vládnete kouzlem osobnosti. Na co sáhnete, to se vám daří, až se vám tomu nechce ani věřit a tak si po druhé polovině října sami naběhnete. Račí náladovost vás dostane na nějaký den mimo, ale citlivější a chápavá pomoc blízké osoby vás zase trochu srovná. Nicméně tvrdá realita vás donutí radikálně rozhodnout jistou situaci. Snad postačí objasňující rozhovor.

Lev – říjen 2010
Vaše jedinečná rozhodnost v září šla do hloubky věcí. S vtipností a porozuměním vcházíte do října a pracujete se sebedůvěrou a přizpůsobivostí. V druhé třetině měsíce na vás zaútočí city a prapodivné předtuchy. Budete se jim sice bránit, ale až se vám nabídnou opačné pocity jako chtíč, kšeft a bezuzdnost – budete naopak velmi dobře vnímat tyto nástrahy a finančně si velmi dobře polepšíte. Nezapomínejte na dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno.

Panna – říjen 2010
V září jste jednali logicky a to vám otevřelo mnohé dveře i vrata. V říjnu byste měli být pro ostatní příkladem. Přestože se většinu měsíce nebude vše dařit podle vašich představ, co budete moci, to obrátíte ve zlato. Podaří se vám dotáhnout nepříjemné záležitosti k závěru a ještě z toho něco vytěžit. Vaše pracovitost a inteligence vám budou požehnáním. Koncem měsíce bude muset i okolí uznat, že jste spravedliví. Zkuste si říci, co by se stalo, kdyby a očekávejte, že vám do dalšího měsíce přijdou odpovědi na vaše kdyby.

Váhy – říjen 2010
Zajistili jste si stabilitu, vypracovali jste řád, podle kterého si tvoříte budoucnost. Ostatní vás zbožňují a vy se snažíte nikoho a nic zvýhodňovat. I když se v druhé třetině října budete muset rozloučit s nošením na rukou, budete i nadále otevření a své úkoly si splníte. Tím povzbudíte i okolí k náruživé tvořivosti. Nerozhazujte zbytečně, na utrácení jsou Vánoce.

Štír – říjen 2010
Moc jste se v září asi umělecky nenabili, neboť se můžete tak trochu cítit ztrápeně. Dostane se vám zpočátku října nabídky, snad i návrh na zajímavou cestu, kterou ovšem nevyslyšíte. Až podruhé, v polovině měsíce se vám povede úžasný tah a budete se nejen cítit ve své kůži, ale navíc jako v ráji. To ovšem závěrem měsíce skončí. Rozloučíte se, aniž se vám ukázalo cosi pokračujícího, povzbudivého. Nebojte se, je třeba něco ztratit, abychom mohli něco nového získat.

Střelec – říjen 2010
Září jste zvládli a říjen očekáváte jako měsíc nabitý plných nových příležitostí a dobrodružství. Ale hned zpočátku se zachováte jako liška prohnaná a to se ostatním nebude líbit. Dojde jistě k ostré výměně názorů a vaše očekávání spadne na bod mrazu. I okolí se nebude již tolik namáhat, aby vám odečítalo přání z vašich očí, a vás rozhodí, zda máte dát víc na city nebo na rozum. Instinkty budou bližší a tak objevíte i vaše temné stránky.

Kozoroh – říjen 2010
Zvítězili jste v měsíci září a můžete si blahopřát. Říjen vám bude velmi nakloněn a to nejen po citové stránce. Rozeznáváte příležitosti, které se vám nabízejí, jen ať si to nepokazíte tím, že byste se přiklonili pouze k materiálním hodnotám. Na cinkot zlaťáků velmi slyšíte, ale nezapomínejte také na blahosklonnost, jinak vám to okolí připomene. I závěr měsíce bude příznivý a vy si zajistíte bezpečnou budoucnost.

Vodnář – říjen 2010
Jste srovnaní, spokojení a očekáváte, že se v říjnu budete moci citově angažovat. Opak bude pravdou. Zpočátku měsíce se od vás chce mentální mysl, rozumové kreace, důvtip a rozhodnost. Vaše city ztroskotají a vy se citově odpoutáte. Ne nadlouho – v druhé třetině října vše rozkvete a vy se budete jen rozplývat. Závěr měsíce bude tak trochu odpočinkový, abyste se nadechli na případně nové šance.

Ryby – říjen 2010
V září jste se v dobrém rozdali všem a cítíte se zabezpečeni. Začátek října se v rovnováze a nezávazně rozjede, avšak v druhé třetině měsíce se na vás bude chtít rázné rozhodnutí. Splníte očekávání a bez velkých skrupulí rozčeříte poměry. Závěr října bude příjemný, možná byste se měli otevřít novým možnostem, abyste se z bezpečí mohli dívat do šťastné budoucnosti.

Marie Gita Gabrielli – Věštírna Květy Fialové

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here