Býk
Výborný měsíc září. Jste hýčkáni, užíváte si partnerské náklonnosti a to vás nabíjí k výdělečné činnosti. První dvě třetiny měsíce jsou úžasné a na co sáhnete se mění ve zlato. V posledních dnech září dojde sice ke střetu názorů, ale vy se nenecháte vyhodit z pohody a vše si nadále vychutnáte k užívání si příjemného života.

Blíženec
Trochu rozladěni ze závěru měsíce srpna se budete snažit opět najít ztracenou rovnováhu. Osud za vás vyřeší, že budete muset s něčím ze dne na den skoncovat. Vezmete-li to jako dobrodružství a výzvu, bude se vám celý měsíc dařit. Špatné obrátíte v dobré. Koncem měsíce dokonce dojde k vyúčtování a vy, jako liška prohnaná, si přijdete na velmi dobré finance.

Rak
Nechvalte den před večerem. Začátek září nezačne nejlépe. Asi vám ruply nervy, či si chce na vás někdo zchladit žáhu…. Zůstaňte v klidu, zhluboka dýchejte  a nechte spravedlnosti (té Boží), aby se postarala. V druhé třetině měsíce se zase vzpamatujete a budete hledat pozitiva a možnosti, jak se dostat do příznivého normálu. Nepříznivé sice nezmizí, ale vy už nenecháte hněvem cloumat váš majestát. Naopak objevíte jenom to kladné.

Lev
Stačili  jste si odpočinout a s rozhodností a nažhaveni vcházíte do nového měsíce. Hned zpočátku jste láskyplně laskáni a i vy oplácíte laskavostí. I když se kolem půli září finanční jistoty vyčerpaly jste stále v opojení a nehodláte užívat všeho s mírou (nebo s Frantou). A tak se koncem měsíce můžete také probouzet 3x za noc. Váš spánek nenaruší toliko potřeba navštívit toaletu, jako to, že se vám štědrá náklonnost a ruka uzavře. Přesto tušíte, že je to přechodná jen záležitost.

Panna
Sklízíte, kolik jste zaseli a to vás činí jistými. I když v září očekáváte mnohé, počátek měsíce bude smutným opakem. První týden se budete tak trochu cítit žalostně, ale další dny na vás zadupou, abyste se vzpamatovali a naskočili opět aktivně do života. Ještě stále vás bude držet pesimistické rozpoložení, ale závěr měsíce vás přesvědčí o tom, že máte přijmout tu výzvu bohatství života a trpělivě se vydáte opět za novým dobrodružstvím.

Váhy
Vaše distancovanost a přehlížení ze srpna je u konce. Půjdete i nadále vlastní cestou, ale už si to budete víc užívat. Jako samouk života září projdete s hravostí jednou dole jednou nahoře. Jen poslední týden se nelekněte. Bude se od vás vyžadovat skutečně vaše jedinečnost a duchapřítomnost. Očekávejte, že vám podobný, bystrý jedinec nastaví zrcadlo. Se zpoceným čelem to zvládnete, ale budete si muset sáhnout až na dno své duše. Vytvoříte si pevný spolehlivý základ pro budoucí týdny.

Štír
Možná jste v srpnu přišli o materiální statky, možná o iluze, snad jste se jen morálně nezachovali. Měsíc začíná tak trochu nezávazně a hravě, ale vám to nestačí. Jdete proti zdi a zapomínáte, že ta zeď je neprůchodná. Až koncem měsíce se jako mávnutím proutku zlepší situace a dřímající možnosti vám na čas pomohou se vzpamatovat a prožít štěstí a naplnění. Nezapomínejte na uchvacující umělecké prožitky.

Střelec
Minulý měsíc vás nakopnul pozitivně a s dobrodružnou povahou vám vlastní očekáváte v září lásku a pokračování radostí. Moc vás nepotěším. Vztahy budou na nejnižším bodě a rozumově si neporozumíte skoro s nikým. Hned zpočátku se uzavřete do sebe, aby vás nezraňovali situace, ve kterých jste se již kdysi ocitli. Nejspíš se v září zboří vše, co nestálo na pevných základech. Vezměte to jako osvobozující akt a tím i jako začátek k nové svobodě.

Kozoroh
V srpnu jste měli možnost začít vidět svět jinýma očima. Cítíte, že i toto je možnost k růstu a odhalování nových skvělých možností. Netradiční situace, která hned zpočátku září nastane vám dá možnost dokázat vaši proměnu. Celá akce se zablokuje až ve třetí třetině měsíce. Snad počasí či černá kočka přes cestu způsobí vaše opětné uzavření se pryč od rušného davu a nalézání cesty k sobě a přehodnocení svých představ o úspěchu a uznání.

Vodnář
I když jste se v srpnu citově zasnili do minulosti, září bude hlavně o penězích. Jak v dobrém, tak i ve zlém. Výdělek a jistoty, které se vám ze začátku měsíce nabídnou vůbec nevyužijete a naopak v polovině měsíce, kdy nic nepůjde, zaberete a vydolujete ze situace alespoň nové kontakty. Stejně ale budete muset závěrem září změnit zásadně strategii a to tím, že vše co jste slíbili odvoláte a nebudete se nadále zbytečně vyčerpávat.

Ryby
V minulém měsíci jste přemýšleli až dost a rázné a důležité rozhodnutí vám neudělalo nejlépe. V září očekáváte nové úrodné pole a zároveň sklizeň. Osudově se nevyhnete situacím, o kterých víte, že  se musí stát a vidíte i novou budoucnost, na kterou se i těšíte. Jen poslední týden měsíce se budete cítit vyčerpaní, plni starostí. To zase budete muset použít svůj rozum a důvtip a vyřešit záležitost s moudrostí a výhodně pro všechny strany. Ostatní vám budou vděční a jistě vás pozvou na skleničku.

Marie Gita Gabrielli – Věštírna Květy Fialové

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here