Horoskop na rok 2011

Beran

Co můžete očekávat v roce 2011?
Přísun energie z vás přímo vyzařuje. Je pouze vaším rozhodnutím, zda ji utratíte na aerobiku, na budování kariéry nebo na milostné povyražení.
V profesionální oblasti se nebojte ucházet o zaměstnání, které vyžaduje pořádnou dávku odpovědnosti za jiné. Důvěřivost v pracovních vztazích tentokrát vynechte a vycházejte z čísel. Peníze potřebuje každý. I vy. Příbuzné do výdělečných činností netahejte.
V oblasti lásky se zamotané situace a ty romantickonáruživé mísí s těmi slzavými. Pokud překonáte partnerskou krizi v první čtvrtině roku, to nejhorší máte za sebou a už se oddávajte pouze něžnostem.

Horoskop na prosinec 2010

Beran - prosinec 2010
Konec listopadu vás donutil změnit myšlení. Na prosinec si připravte úsměv a dobrou náladu, i když nebude vždy všechno klapat, jak byste si představovali. Na začátku měsíce se od vás bude chtít finanční vydání. Zaplaťte, co dlužíte a budete v klidu zhruba dva týdny. Koncem roku také zbytečně nerozhazujte. Víte, že začátkem nového roku budou opět složenky stát přede dveřmi a čistit si boty o vaší rohožku.

Horoskop na listopad 2010

Beran - listopad 2010
V říjnu jste využili svou vtipnost, chytrost a nezávislost. To se k vám hodí a proto i v listopadu budete vyzváni k pracovním výkonům stejně jako k srdečným pozváním na skleničku. Zpočátku se chopíte výzvy, neboť jste si vědomi svých výhod a v polovině měsíce zažijete naplnění. Budete ve svém živlu. Koncem měsíce se rozhodnete k něčemu, co pro vás mělo smysl už mnohem dříve. Nezapomeňte vyslechnout a zvážit i všechny podmínky, které souvisí s vašim rozhodnutím.

Horoskop na říjen 2010

Beran - říjen 2010
Konec září byl pro vás jeden z nejlepších závěrů. Ocitli jste se na místě, na které patříte, a začátek října bude pro vás také výzvou. Pěstujte si trpělivost, neboť v druhé třetině se některým z okolí nebudou vaše technologie líbit. Vy je ale svou pracovitostí a pochopením přesvědčíte a zajistíte si i materiální hodnoty. Zůstávejte sami sebou.

Horoskop na září 2010

Beran
Srpen vám připadal  milý, ale možná ne dost „akční“, jak jste si představovali a přáli. Září začne velmi přátelsky, i když se budete muset v začátku měsíce střetnout s rozdílnými názory týkající se vaší minulosti. Od poloviny měsíce přesvědčíte okolí, že vám může důvěřovat a spolehnout se na vaši vytrvalost. Bude to pro vás něco nově začínajícího a budete přátelsky uvítáni. Zhostíte se nového úkolu se zaujetím vám vlastním, i když budete mít pocit, zda to všechno vůbec zvládnete.

Horoskop na srpen 2010

Beran - srpen
Z minulého měsíce jste ještě trochu rozčarovaní. Avšak srpen bude pro vás o setkávání s lidmi, dokonce dobré finanční a obohacující nabídky. Některé zatratíte, některé využijete. Celý měsíc se vydaří, koncem srpna přece jenom dojde ke smutku z rozloučení. Nebojte se a zůstaňte opět sami sebou. Důvtipní, soběstační, duchaplní, logičtí.

Horoskop na červenec 2010

Beran – červenec
Něco velkého jste v červnu započali, ale hned zpočátku července se budete muset rozloučit s unylostí. Nároky budou vysoké a vy ze dne na den zapomeňte na vše, co bylo. Zbytek měsíce bude už jenom o poctivé práci, ale i o výsledcích. Zůstaňte sami sebou a finanční i citová náklonnost se vám vyplatí.

Horoskop na červen 2010

Berani červen 2010
Jak jste se minulý měsíc snažili, tak jste spravedlivě dostali. Červen pro vás bude vzrušující a plný nových začátků. A abyste mohli  něco začít, musíte se něčeho vzdát. Berani ale vítají změny a tak si to užijete. V polovině měsíce budete srdečně vítáni kamkoliv vstoupíte, což vám způsobí rozpaky. V posledním týdnu měsíce budou naopak reakce okolí opatrnější a vaše příznivé vyhlídky se trochu oddálí. Nevadí, přizpůsobíte se jak bude třeba a  pocítíte zadostiučinění.

Horoskop na květen 2010

Berani květen 2010
Chcete rychle rozvíjející se tempo, ale to se vám úplně nedaří a vaše spaní je tím narušeno. V měsíci květnu budete nuceni otevřít vaši třináctou komnatu. V začátku ve vaší rozmrzelosti přijdou na pomoc vaši přátelé. Postupně budete muset dokázat, co ve vás je. Závěrem měsíce se setkáte s tvrdou realitou, která vás rozhodí, protože na city se zde nehraje. Přesto máte výhodu nad ostatními, tak se o ni nepřipravte.

Horoskop na duben 2010

Berani duben 2010
Zatím jste si život užívali bez jakéhokoliv přičinění. Tento měsíc dostanete tolik, kolik ze sebe vydáte. Víte o tom a těšíte se na tento pracovní rozkvět. V polovině měsíce sice dojde k citovému zklamání a také k poznání, že se musíte opřít sami o sebe. Nebojte se stáhnout do ústraní a tak trochu usebrat se. Dokážete to a konec měsíce bude jeden z nejlepších období.  Co vás nezabije, to vás posílí. A to vás baví.