Horoskop na únor 2015

Horoskop na únor 2015 naleznete na www.esoterika.cz - Horoskop na únor 2015.

Velký horoskop na rok 2015 pro všechna znamení zvěrokruhu

Horoskop na celý rok 2015. Najdete zde všechna znamení pohromadě a horoskop se týká celého roku, označuje špatné a dobré měsíce pro každé znamení a odkazy na jednotlivá znamení detailněji.

Týdenní horoskop na 49. týden 2014

Co přinese tento týden? (49. v pořadí), to zjistíte, když si přečete týdenní horoskop, který vám rovněž přináší věštírna Černá kočka.

Horoskop na prosinec 2014

Dobrá věc se podařila a na zítřejší první prosincový den jsme připraveni s novým horoskopem. Tentokrát je to horoskop na prosinec 2014, který připravuje věštírna Měsíční kočka a tento horoskop.

Věštění z čajových lístků – jak číst symboly

Jak správně připravovat čaj, abychom získali tu nejlahodnější chuť a jakým způsobem ho správně popíjet, abychom se i s případnými hosty naladili na příjemnou atmosféru, je v orientu uznávaným uměním. A co dál, jestliže je čaj dopit a před vámi stojí prázdný šálek s čajovými lístky na dně? Není nic snazšího, než pokračovat v započaté zábavě třeba věštěním z usazených čajových lístků…

Co říkají květiny

Máte svoji oblíbenou květinu? A víte, že výběr květiny prozrazuje vaši osobnost? Zkuste si najít mezi naší nabídkou tu vaši a třeba se o sobě dovíte něco nového.

Milování podle barev

Je známo, že barvy mají na člověka výrazný vliv. A to i pokud se týká našeho sexuálního života. Takže až se příště s někým seznámíte, položte mu nejdříve jednoduchou otázku: "Jaká je tvá nejoblíbenější barva?"

Ruská astrologie

Bohužel máme málo znalostí o staroruské astrologii. Víme, že Slované měli dobře propracovaný kalendářní systém, který vycházel z pohybů měsíce a slunce. Slovansko ruská astrologie vycházela z potřeb zemědělce. Dávala předpověď počasí, budoucí úrody, plodnosti skotu, epidemií. Doporučovala rolníkovi na základě lunárního kalendáře konkrétní dobu setí a výsadby plodin a také jejich sklízení. Doporučovala dobu porážky zvířat. Předpovídala i sociální bouře, jejichž příčinu viděla v nástupu "zlé" doby.

Psychologie a mýty tarotu

Tarot je, z psychologického hlediska, vizuálním ztvárněním psychických stavů. Čtyři karetní barvy určují úroveň vědomí: meče odpovídají mentální úrovni a ztělesňují přesvědčení, ideje a způsob myšlení. Daly by se přirovnat k obrazům našich myšlenek. Poháry představují emocionální neboli citové odezvy, reakce, pocity a prožitky.

Věštění z křišťálové koule

Věštění z křišťálové koule je velmi lákavé už proto, že umožňuje doslova "pohled" do budoucnosti. Pro tento druh věštění lze použít téměř každý zrcadlový povrch. Křišťálová koule a zrcadlo jsou bezpochyby nejlepší.