Tabulky osudu

Magické tabulky osudu kombinují prvek náhody a okultní význam čísel. Patří mezi nejstarší druhy věštění a také nejjednodušší. Má se za to, že je používali ti, kdož si nemohli dovolit využít drahých služeb věštíren a jasnovidců. Zajímá-li vás, co to byly tabulky osudu a jak se používali, klikněte zde.

Tento prvek náhody jsme využili i my a pevně věříme, že vám bude štěstěna při vašich dotazech příznivě nakloněna. Příjemnou zábavu.
Tabulka sfingy - klikni pro věštbu
Před započetím věštění se Sfingy zeptejte, zda právě nyní dostanete na své dotazy pravdivé odpovědi.
Venušina tabulka - klikni pro věštbu
Vše, co se týká lásky a partnerství.
Tabulka měsíce - klikni pro věštbu
Dotazy, týkající se domova, příbuzných a přátel.
Tabulka slunce - klikni pro věštbu
Poskytne časové údaje a určí dobu.
Tabulka jupitera - klikni pro věštbu
Odpoví na otázky, týkající se pochybností, obav, právních problémů a spravedlnosti.
Marsova tabulka - klikni pro věštbu
Sdělí, co potřebujete vědět ohledně zaměstnání, podnikání a peněz.
Tabulka merkurova - klikni pro věštbu
Dotazy ohledně cestování a cest obecně.
Je sedm tabulek, každá má svůj specifický význam a je třeba zvážit, kterou na konkrétní problém použít. Venuše odpovídá ve věcech lásky, Marsovu tabulku použíjte, pokud chcete zbohatnout či máte trable v zaměstnání či podnikání. Slunce je třeba se ptát pro konkrétní časové údaje… Pod každým tlačítkem je pochopitelně význam přesně vypsán.

Ještě než se zeptáte na svůj dotaz, musíte použít jako první Tabulku Sfingy. Sdělí vám, zda je právě teď a tady vhodná chvíle zkoušet věštit pomocí tabulek osudu. Zápornou odpověď je záhodno brát vážně. Pokud máte štěstí a Sfinga je vám příznivě nakloněna a tedy věštbu doporučí, pokračujte prostě dál volbou tabulky, která zodpovídá za téma, související s vaším dotazem.

Tabulky osudu se používají velmi jednoduchým způsobem. Máte-li vybráno, kterou použijete, sami nebo s něčí pomocí ji roztočíte, do ruky vezmete tužku (či zaostřené pero, děláte-li rádi věci postaru) a se zavřenýma očima hrotem bodnete do tabulky. Číslo, které probodnete, je odpovědí, kterou hledáte. V úvahu je pochopitelně nutno brát i skutečnost, zda v tu chvíli k vám byla tabulka otočená ve správné (čitelné) či obrácené poloze.

Zdroj: Umění předvídat budoucnost, nakl. Jota Brno 1993